Moc atrakcji, czyli Piknik Parafialny w Ogrodzie Plebańskim - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Występy artystyczne, smakołyki, wspólna zabawa - warto skorzystać z tego zaproszenia na niedzielę.

Piknik dawne zdjecie

 Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Żywcu organizuje kolejny Piknik Parafialny.  W bogatym i ciekawym programie przewidziane są  między innymi gry i zabawy, kącik rękodzieła, kącik plastyczny, trampolina, badminton, czy też tańce integracyjne.

Na scenie wystąpią dzieci i młodzież z grup działających przy parafii, ale nie tylko oni, gdyż będzie też możliwość improwizowanych występów. Każdy, kto chciałby zaprezentować swój talent i ma odwagę wystąpić na scenie, będzie miał do tego okazję w najbliższy weekend.

Podczas Pikniku Parafialnego w Ogrodzie Plebańskim znajdzie się tez coś dla smakoszy. Organizatorzy zapraszają do strefy gastronomicznej na kawę, herbatę, domowe ciasto i kiełbaskę z grilla. Prowadzony będzie też kiermasz różności, a cały dochód przeznaczony zostanie na dofinansowanie obiadów dla potrzebujących dzieci parafii.

Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 8 września w godzinach 9.45 - 14.00 w Ogrodzie Plebańskim przy Katedrze NNMP w Żywcu.

Artykuł sponsorowany.

Piknik 2019 01

Udostępnij

4
+4
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę