Muzeum Drukarstwa – przetarg na remont - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miasto Cieszyn zmodernizuje placówkę przy ul. Głębokiej. Prace, według planów, rozpoczną się w nadchodzących miesiącach, jednak ich główna część przypadnie na 2019 r.

Muzeum Drukarstwa

Remont Muzeum Drukarstwa w Cieszynie pochłonie prawie 1,4 mln zł. Miasto pozyskało na ten cel ze środków europejskich w wysokości 1,15 mln zł. Głównym celem robót będzie poszerzenie przestrzeni ekspozycji. Jak władze miasto chcą to zrobić? Ma być dobudowany parterowy obiekt z tarasem na dachu. Zaadoptowane dla potrzeb muzeum zostaną dwa mieszkania na pierwszym piętrze kamienicy, w której znajduje się muzeum. Końcem ubiegłego roku miasto znalazło lokale zastępcze dla zajmujących je lokatorów. Nadto zagospodarowany będzie teren dookoła placówki, zainstalowana winda i odświeżone pozostałe pomieszczenia. Na parterze pozostanie główna ekspozycja i tam też organizowane będą wystawy czasowe. Piętro poświęcone będzie działalności edukacyjnej i kulturalnej. Znajdą się tam również pomieszczenia administracyjne.

Przetarg

Urząd Miejski w Cieszynie ogłosił przetarg na wykonanie remontu. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na podstawie programu funkcjonalno-użytkowego inwestycji „Modernizacja Muzeum Drukarstwa”. Na realizację prac wykonawca będzie miał czas 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Oferty przetargowe składać można w cieszyńskim Ratuszu do 4 lipca br. 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę