Kto wyremontuje MCK? Chętni dużo chcą - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Otwarto oferty chętnych do wykonania remontu Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu.

MCK maj

O tym, czego będzie dotyczył remont i jakie kwoty wchodzą w grę, pisaliśmy TUTAJ. Teraz Urząd Miejski w Żywcu przekazał informację o tym, które firmy przystąpiły do przetargu. Oferentów jest dwóch-to

Lider Konsorcjum – Zakład Tynkarsko Sztukatorski „Linia” z Trzebini i Partner Konsorcjum – Zakład Budowlano-Montażowy Probud z Żywca. Konsorcjum zaproponowało kwotę wykonania 2,66 mln zł i okres gwarancji 60 miesięcy.

Drugi chętny to sam Zakład Budowlano Montażowy Probud z Żywca. Tutaj zaproponowano kwotę 2,28 mln zł i również 60 miesięcy gwarancji.

Według informacji z otwarcia ofert zamawiający – Urząd Miejski w Żywcu – zamierza przeznaczyć na ten cel 2,06 mln zł. Jest to więc następny przetarg, w którym oczekiwania wykonawcy są znacznie wyższe, niż zamawiającego.

 

Udostępnij

0
-3
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę