Burmistrz Macura po staremu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Różnie, czasem dosyć zaskakująco, reagują samorządy miast powiatu cieszyńskiego na dyrektywę rządu Prawa i Sprawiedliwości o obniżce pensji burmistrzów.

Niedawno pisaliśmy, że mniejszą wypłatę będzie otrzymywał rządzący w Skoczowie Mirosław Sitko. Tomasz Bujok z Wisły natomiast nie, nie zgodziła się na takie rozwiązanie tamtejsza Rada Miejska. Jak jest w innych miastach?

Radni Strumienia podjęli uchwałę o obniżeniu wynagrodzenia burmistrz Annie Grygierek. Kwota wynagrodzenia przed obniżką wynosiła 8 366,14 zł netto, a po obniżce będzie to 7 159,73 zł netto.

Ten swego rodzaju bilans wyrównuje główne miasto powiatu, Cieszyn. Jego radni nie przyjęli uchwały, zmniejszającej uposażenie burmistrza Ryszarda Macury.

 

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę