Kto wyremontuje MCK? Już wiadomo - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zakończono procedurę przetargową na wyłonienie wykonawcy remontu Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu. Na kogo padło?

MCK 2

 Prace obejmować będą remont elewacji budynku oraz zabezpieczenie przeciwwilgociowe jego ścian i piwnic. Przypomnijmy, że do przetargu stanęły dwa podmioty - Konsorcjum zrzeszające firmy: Linia z Trzebini i Probud z Żywca oraz sam Probud - Zakład Budowlano Montażowy. Oferty obu kandydatur przekraczały możliwości finansowe "Ratusza", w warunkach przetargu ustalone na 1,68 mln zł. Kandydaci oczekiwali za to zadanie odpowiednio: 2,66 mln zł i 2,28 mln zł. Ostatecznie w celu wykonania prac wybrano drugą ofertę, czyli sam Probud.  Jednocześnie Urząd Miejski w Żywcu poinformował, że w celu wyboru oferty 18 czerwca br. dokonał zwiększenia kwoty, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do wysokości 2,354 mln zł. Warto dodać w tym miejscu, że w uchwale budżetowej Urzędu Miejskiego w Żywcu na ten rok przewidziane jest 3,31 mln zł dotacji podmiotowej dla Miejskiego Centrum Kultury, a 5,79 mln zł ogółem na rzecz kultury i ochrony dziedzictwa narodowego.

Udostępnij

0
-3
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę