Zagłosuj na cieszyński dworzec - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zintegrowany węzeł przesiadkowy w Cieszynie znalazł się na liście konkursu na najciekawszą modernizację, ukończoną w 2017 roku.

Celem plebiscytu jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych, ukończonych w danym roku oraz wyróżniających się szczególnymi walorami. Ideą konkursu z kolei jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych. W konkursie mogą brać udział nowo wybudowane obiekty w przestrzeni urbanistycznej. Nie mogło więc wśród nich zabraknąć cieszyńskiej inwestycji.

Konkurs „Modernizacja Roku” przewiduje trzy stopnie uznania. Tytułu „Modernizacja Roku” - (I stopień) przyznaje się w każdej kategorii dla: inwestora, wykonawcy i autora projektu. Zwycięzcy otrzymują statuetki „Modernizacji Roku”, dyplomy oraz bezpłatne promocje na łamach prasy i na stronie internetowej. II stopień oznacza przyznanie tablicy – wyróżnienia „Modernizacja Roku” w każdej kategorii także dla wszystkich 3 uczestników procesu modernizacyjnego oraz bezpłatnej promocji. Organizatorzy konkursu przewidzieli również „Nagrodę Specjalną” przyznawaną przez poszczególnych organizatorów konkursu, sponsorów, patronów, partnerów medialnych, instytucji publicznych oraz Kapituły Konkursu.

- Nagrodę przyznaje jury konkursowe w porozumieniu ze sponsorem i patronem. Nagrody te mają charakter honorowy, rzeczowy lub finansowy. Wręczane są razem z nagrodami głównymi podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu. Laureat ma prawo zamieszczenia tablicy informacyjnej na nagrodzonym obiekcie z napisem: Tytuł „Modernizacja Roku” oraz prawo używania logo konkursu i tytułu „Modernizacja Roku” w swoich materiałach promocyjno-reklamowych. W uzasadnionych przypadkach jury może przyznać nagrodę specjalną konkursu za dokonania modernizacyjne wykraczające poza ramy jednej edycji konkursu - czytamy na stronie internetowej konkursu.

Patronat nad wydarzeniem objęły między innymi: Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, Główny Inspektor Ochrony Środowiska, Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych, Przewodniczący Komisji Infrastruktury Sejmu RP, Dyrektor Generalny Lasów Państwowych, Instytut Badawczy Dróg i Mostów oraz Marszałek Województwa Opolskiego.

Swój głos na Zintegrowany węzeł przesiadkowy w Cieszynie można oddać na stronie http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt/245-cieszyn.html

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę