Apka i przewodnik po nowej ścieżce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do oficjalnego otwarcia nowej ścieżki edukacyjnej w Żywcu zostało kilka tygodni. Ratusz szuka już wykonawcy przewodnika.

Przewodnik sciezka

Urząd Miejski w Żywcu zaprasza do złożenia oferty cenowej , której przedmiotem jest  opracowanie i druk przewodnika dotyczącego zdrowego wypoczynku na powstającej  ścieżce dydaktycznej w Żywcu, wzdłuż rzek: Koszarawy i Soły oraz na wale Jeziora Żywieckiego. Zamówienie dotyczy ilości 15 000 egzemplarzy oraz aplikacji mobilnej opartej na zawartości  przewodnika, informującej w szczególności o faunie i florze obszaru objętego projektem. Oferty można składać do 10 października, natomiast na wykonanie zamówienia wykonawca będzie miał czas do 15 stycznia 2019 roku.

Otwarcie samej ścieżki planowane jest na 15 października br.

Udostępnij

0
-15
15
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę