Mundurowi z regionu na proteście w stolicy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Warszawie odbywała się wczoraj manifestacja funkcjonariuszy służb mundurowych, zapowiadana jako największa w historii.

Mundurowi dosstolicy

Powodem trwającego od lipca br. protestu są przede wszystkim kwestie materialne. Mundurowi domagają się powrotu poprzedniego systemu emerytalnego i podwyżek. Na manifestację dotarło prawie 3 tys. policjantów z  woj. śląskiego. Wynajęli 47 autokarów. Dołączyły do tego również dziesiątki samochodów osobowych. Jak podał portal beskidzka24, z bielskiego garnizonu do Warszawy przyjechało około stu policjantów, z żywieckiego – około sześćdziesięciu.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę