Nowoczesność w Ratuszu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od  8 października 2018 r. Urząd Miejski w Bielsku-Białej uruchamia nowy teleinformatyczny system „Płatności online” umożliwiający dokonywanie opłat administracyjnych przez internet, za za które zapłacimy prowizję.

„Płatności online” to system zawierający zdefiniowane formularze płatności . W systemie zdefiniowano ponad 200 płatności z podziałem na 14 rodzajów spraw, między innymi takich jak: prawa jazdy, pojazdy, meldunki, dowody osobiste, ośrodki szkolenia kierowców, opłaty z zakresu Urzędu Stanu Cywilnego czy ochrony środowiska.

Mieszkańcy dzięki systemowi mogą regulować zobowiązania przez Internet  mając do dyspozycji automatyczne przelewy typu Pay by Link (27 typów płatności), karty płatnicze oraz Blik, a wpłaty od mieszkańców docierają na właściwe wskazane konto urzędu w pełnej kwocie z odpowiednim, czytelnym dla księgowości tytułem przelewu. Płatność zdalna przez internet trwa klika sekund przy użyciu błyskawicznego przelewu.

Jak korzystać z tego narzędzia? Płatnik wchodzi na stronę z formularzem płatności i wybiera konkretną sprawę - rodzaj płatności jakiej chce dokonać. Po wprowadzeniu wymaganych danych identyfikujących dokonuje płatności korzystając z jednej z dostępnych form (Pay by link, karta płatnicza, BLIK). Dzięki automatycznym przelewom środki z płatności przekazywane są na dedykowane konto Urzędu. Proces płatności zajmuje krótką chwilę​, dzięki czemu pozwala płatnikom oszczędzić czas.

Od każdej płatności pobierana jest prowizja w wysokości 1 zł, którą ponosi płatnik przy realizacji przelewu. System z formularzami płatności dostępny jest TUTAJ.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę