Poszukiwany inspektor budowlany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zbliżają się wybory, a w jednostkach samorządowych poszukują jeszcze pracowników. Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Cieszynie ogłosił nabór.

Urząd ten poszukuje osoby na pełnoetatowe stanowisko inspektora. Od kandydatów oczekuje się przede wszystkim wykształcenia wyższego budowlanego, prawa jazdy kat. B, doświadczenia zawodowego w budownictwie i administracji publicznej oraz uprawnień budowlanych. Oferty składać można do 19 października br. w siedzibie Inspektoratu – ul. Szeroka 13 w Cieszynie. Bliższe informacje, dotyczące ogłoszenia i sposobu aplikowania znajdziecie w pliku pod tekstem.

pdfinspektor_budowlany_-_praca.pdf68.57 KB

 

Udostępnij

1
0
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę