Walka o Sordylki! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do jutra, 29 września potrwa rekrutacja do Święta Pieśni - przeglądu im. Zofii i Józefy Sordyl (bliźniaczek gawędziarek z Korbielowa). Spróbuj swoich sił i wyślij zgłoszenie! Ogłoszenie wyników już 4 października.

microphone-482258 960 720

Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć dwa nagrania pieśni a'capella i wysłać na adres mailowy przestrzendlapiesni@gmail.com. Dziesięciu najlepszych wykonawców zaproszonych zostanie na Święto Pieśni, które odbędzie się w dniach 28 - 29 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Łodygowicach. Powalczą oni o nagrodę specjalną - „Sordylki 2017”.

Pomysłodawcą wydarzenia jest fundacja braci Golec. Na jej stronie internetowej znaleźć można formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie informacje o przeglądzie.

Święto Pieśni ma na celu promocję utworów Beskidu Żywieckiego i zachęcenie mieszkańców Żywiecczyzny do wykonywania takich pieśni.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę