Wędrowny biletomat - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Spółka Koleje Śląskie zainstalowała przed cieszyńskim dworcem kolejowym biletomat, zabrany ze stacji w Łodygowicach Górnych. Dlaczego nie mógł tam pozostać?

Biletomat  Cieszyn

Urządzenie, umiejscowione tuż przed wejściem do budynku dworca, będzie czynne 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dostępne są w nim wszystkie bilety z głównej oferty Kolei Śląskich. Warto jednak mieć na względzie, że automat umożliwia jedynie płatność kartą.

Automat został przez spółkę przeniesiony do nową lokalizacji ze stacji Łodygowice Górne. Dlaczego taki sprzęt nie obsługuje obu miejsc. Koleje Śląskie tłumaczą się kwestiami finansowymi, takie automaty nie są bowiem tanie.

- Najprawdopodobniej automat pozostanie w Cieszynie. Dlaczego został przeniesiony? Kierujemy się względami ekonomicznymi i bilansem ilości osób, wsiadających i wysiadających na danym przystanku. Wynikało z niego, że powzięty ruch ma sens. Jeśli natomiast, w perspektywie dłuższego czasu nie sprawdzi się w Cieszynie, wróci do Łodygowic Górnych. Warto pamiętać, że tam, gdzie nie ma kas biletowych - tak jest zarówno w przypadku Cieszyna jak i Łodygowicach Górnych - bilety można nabyć w pociągu, bez dopłaty – powiedziała nam Magdalena Iwańska, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę