Za ile lodowisko w tym sezonie? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lodowisko w Żywcu ma być większe i uruchomione wcześniej, niż w ubiegłym roku. Wiadomo już, kto i jaką ofertę prowadzenia obiektu złożył Urzędowi Miasta.

lodowisko cena

Burmistrz Szlaor,za pośrednictwem swojego konta społecznościowego przekazał, że lodowisko w Żywcu ma być uruchomione już w pierwszej dekadzie grudnia. Czynne będzie w dni powszednie od 15.00 do 21.00, w soboty, niedziele i święta (poza Bożym Narodzeniem) lodowisko będzie czynne od 10.00 do 21.00, zaś w okresie ferii w województwie śląskim w godzinach 9:00 – 21.00. Zwiększona ma być powierzchnia tafli z wymiaru 30 x 20 m. do 40 x 20 m. 

 Koszty

Wcześniej Urząd Miejski w Żywcu ogłosił przetarg na dzierżawę sezonowego (mobilnego) lodowiska sztucznie mrożonego w sezonie zimowym 2018/2019 wraz z maszyną do pielęgnacji lodu (rolby)" oraz wynajem zaplecza kontenerowego. W obu przypadkach wpłynęło tylko po jednej ofercie.

Do dzierżawy lodowiska zgłosiła się firma GAMAK Spółka z o.o. z Jastrzębia Zdroju, oferując cenę 199 260,00 zł i maszynę z 1988 roku. Ratusz zamierzał przeznaczyć na to 230 tys. zł. Do wynajmu zaplecza kontenerowego chętna jest firma o ciekawej skądinąd nazwie: WC SERWIS ŚLĄSK Sp. Z o.o. W tym przypadku zaproponowana cena to 18 204 zł, podczas gdy urząd planował wydać 20 000 zł.

Warto dodać, że obie firmy wydzierżawiały lodowuisko już w poprzednim sezonie. Wtedy koszt wynajęcia lodowiska wyniósł 113 900,00 zł netto, natomiast dwóch kontenerów pełniących funkcję przebieralni i magazynu sprzętu 5150 zł netto.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę