Finalizacja ważnego projektu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W gminie Łękawica zakończono realizację  projektu pn: „Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z remontem stacji uzdatniania wody w Gminie Łękawica”. 

lekawica scieki

Przedsięwzięcie to współfinansowane było ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Dzięki wybudowanej kanalizacji sanitarnej powstały możliwości podłączenia do sieci  45  budynków  w rejonie ul. Zagrodowej w Łękawicy, Oś. Palarzówka  w Okrajniku, ul. Beskidzkiej  i Os. Kiczora w Kocierzu Rychwałdzkim.  Natomiast wykonany remont stacji uzdatniania  wody  poprawił jakość dostarczanej wody do mieszkańców ma przyczynić się do zwiększenia  liczby osób korzystających  z ulepszonego zaopatrzenia w wodę pitną.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę