Zaprojektujesz pojazd elektryczny? Jest nagroda - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bielska Fundacja OnBoard 365 zaprasza do uczestnictwa w konkursie na projekt karoserii lekkiego pojazdu elektrycznego.

Konkurs karoseria

Mogą w nim brać udział uczniowie i absolwenci szkół i uczelni technicznych i artystycznych oraz wszystkie chętne osoby indywidualne. Na Wasze projekty w formacie pdf (rysunek i opis) organizatorzy czekają do 3 grudnia do godz.24:00.

Propozycje należy przysyłać na adres office@onboard365.org. 4 grudnia wyłoniony zostanie zwycięzca, który do 17 grudnia wykona karoserię wg swojego projektu w warsztacie fundacji, w Galerii Sfera 2 w Bielsku-Białej.

Zwycięzca otrzyma do 1000 zł refundacji materiałów, a po ukończeniu karoserii 1500 zł nagrody. W ocenie projektów będą brane pod uwagę: estetyka, stopień użycia materiałów z recyklingu, funkcjonalność, odporność na warunki atmosferyczne, przewidywana waga.
Wszystkie dodatkowe informacje - karta zgłoszeniowa, regulamin, informacje, inspiracje, wymiary i zdjęcia podwozia, na którym zostanie wykonany zwycięski projekt, znajdują się TUTAJ.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę