TAURON w Żywcu - nowy punkt - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jak deklaruje spółka, chodzi nie tylko o obsługę.

Tauron

Od dziś 11 (marca br.) klienci TAURONA mogą korzystać z nowego punktu obsługi w Żywcu. Placówka działa w Centrum Handlowym Targówek przy ul. Świętokrzyskiej. Jest to 44. biuro TAURONA o charakterze sprzedażowo-obsługowym.

Punkt w Żywcu, jak wszystkie inne placówki TAURONA tego typu, pełni nie tylko funkcje obsługowe. Klienci mogą załatwić w nim zarówno sprawy związane z przyłączeniem do sieci energetycznej, podpisaniem umowy na prąd czy gaz, jak i uzyskać informacje o ofercie produktów i usług TAURONA.

Placówka w Żywcu czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 18.00 a w soboty od 9.00 do 15.00. W biurze znajdują się cztery stanowiska obsługowe oraz wygodne miejsca do oczekiwania i wypełniania dokumentacji.

Biuro urządzone zostało zgodnie ze standardowymi wytycznymi dotyczącymi aranżacji punktów obsługi TAURONA. Jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, które - podobnie jak kobiety w ciąży - obsługiwane są w pierwszej kolejności.

 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę