Ilość limitowana, na złożenie wniosków tylko kilka dni - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywczanie mogą już wnioskować o uzyskanie pomocy w ramach "Programu ograniczenia niskiej emisji dla miasta Żywca" (PONE). W grę wchodzi wymiana kotła.

Smog piec

Jak informuje Urząd Miejski w Żywcu, maksymalna wysokość dofinansowania kosztu zakupu i instalacji nowego źródła ciepła lub węzła cieplnego wynosi 6 tys. zł. Przewiduje się modernizację  90-ciu kotłowni.   

Każdy zainteresowany właściciel budynku mieszkalnego, może zgłosić się do biura obsługi klienta PONE w Miejskim Zakładzie Energetyki Cieplnej „EKOTERM” Sp. z o.o. w Żywcu, przy ul. Folwark 14 (Pod Grapą), w godz. od 11:00 do 13:00, gdzie uzyska wszystkie informacje na temat „Programu...”. 

Wnioski przyjmowane będą w biurze obsługi klienta PONE od 7 do 10 maja br. w godzinach od 8.00 do 13.00. 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. MZEC „EKOTERM” Sp. z o.o. 033/ 860-49-70, 033/860-23-55 (w godzinach pracy biura obsługi klienta PONE). Punkt obsługi klienta PONE po okresie przyjmowania wniosków czynny będzie: wtorek, czwartek w godzinach 11.00 – 13.00.

Konieczne druki znaleźć można TUTAJ.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę