PKS Bielsko-Biała na zakupach - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ta inwestycja zapowiadana była już w marcu.

PKS Bielsko

 PKS Bielsko-Biała ogłosił przetarg na dostawę 26 autobusów o napędzie gazowym CNG. Pojazdy mają być niskopodłogowe bez stopni miedzy pierwszymi i drugimi drzwiami. Pomieszczą minimum 80 osób, w tym 30 na miejscach siedzących. Bielski PKS zakłada, że mogą to być pojazdy dwudrzwiowe, ale trzydrzwiowe. będą priorytetem Muszą spełniać normę emisji spalin Euro 6.

Głównym kryterium wyboru będzie cena. Według informacji z marca, w oparciu o wniosek o unijne dofinansowanie, PKS Bielsko-Biała chce wydać na zakupy 26 mln zł netto.

Pojazdy mają trafić do Czechowic–Dziedzic (tam PKS Bielsko-Biała ma siedzibę) w dwóch partiach. Pierwsze 13 w ciągu 11 miesięcy od podpisania umowy, kolejne 13 w ciągu 17 miesięcy od podpisania umowy.

Koperty z ofertami zostaną one otwarte 28 maja.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę