Amfiteatr w Lipniku znów odżyje - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po wielu perypetiach wreszcie zostanie zmodernizowany i otworzony Amfiteatr w Lipniku - Prezydent Bielska-Białej podpisał dzisiaj porozumienie.

Amfiteatr

“Przed chwilą podpisaliśmy porozumienie z reprezentantem Lasów Państwowych, Nadleśnictwem Bielsko-Biała, Panem Markiem Czaderem, a naszym miastem! Porozumienie dotyczy zasad i warunków współpracy w zakresie realizacji projektu: „Amfiteatru w Lipniku – leśne miejsce wypoczynku i zabawy”. Ma na celu przywrócenie mieszkańcom tego pięknego, historycznego miejsca spotkań i wypoczynku oraz uatrakcyjnienie ruchu turystycznego, o co tak mocno zabiegało Stowarzyszenie Lipnik, Rada Osiedla Lipnik oraz sami mieszkańcy, oddając ponad 6000 głosów na ten projekt w Budżecie Obywatelskim. Już teraz zespoły robocze pracują nad dokumentacją! Mamy to!” - napisał na Facebooku Prezydent Bielska-Białej.

Oprac. MG.

Udostępnij

10
+10
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę