Tragiczny finał poszukiwań 20-latka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szukało go kilkudziesięciu strażaków, policjantów i ratowników GOPR. 20-tetni bielszczanin zaginął w sobotę, w masywie leśnym Hrobaczej Łąki. Kulminacja akcji okazała się tragiczna.

Policja w lesie i zimie

 Zaginiony ostatni raz widziany był w sobotę około godz. 21.30. Wraz z krewnym wybrali się w góry, z których mężczyzna nie powrócił do niedzieli. Najpierw szukała go policja, GOPR i jednostki Pastwowej Straży Pożarnej oraz OSP, a dziś od wczesnych godzin rannych kilkudziesięciu policjantów i strażaków oraz członków grup ratowniczych OSP wraz z psami tropiącymi, zaangażowanych było w poszukiwania 20-latka.

Jak podało Radio Bielsko, około południa 20-latek został odnaleziony martwy, mniej więcej 500 metrów od szlaku prowadzącego na Hrobaczą Łąkę. Na miejscu sprawę badają policjaci i prokurator. 

Udostępnij

5
+4
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę