Remont kanalizacji w centrum miasta - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skoczowska spółka miejska SKO – EKO sp. z o.o. ogłosiła przetarg, zakładający szeroki front robót w mieście.

Wykop Skoczow

Celem przetargu jest wyłonienie wykonawcy zadania, polegającego na renowacji prawie 9 km. sieci kanalizacyjnej na terenie miasta. Sieć ma być zmodernizowana za pomocą bezwykopowej metody CIPP. Zleceniu podlegać będzie również remont 208 studni kanalizacyjnych. Prace obejmą sieć kanalizacyjną zlokalizowaną w zlewni kolektora Ustrońskiego w południowo-zachodniej części miasta, a także w zlewni kolektora Garbarskiego (centralna część  Według zamówienia prace miałyby rozpocząć się na początku 2020 roku i potrwać około 12 miesięcy.

Jak informuje SKO _ Eko, w samym Skoczowie sieć kanalizacyjna jest najstarsza w gminie i tworzona była w technologii, która już na starcie nie zapewniała całkowitej szczelności. Obecnie poziom nieszczelności wzrósł. Ogółem w samym Skoczowie jest 68 km. sieci i podłączeń kanalizacyjnych.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę