Szukasz pracy? Przyjdź na targi! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oferty pracy, konsultacje z doradcami zawodowymi i panele dyskusyjne - to czeka na tych, którzy 11 października odwiedzą Gminny Ośrodek Kultury w Jeleśni.

pointing-2649315 960 720

Targi pracy i edukacji rozpoczną się o godzinie 10.00 i potrwają do 13.00. Kierowane są do pracodawców, przedsiębiorców, bezrobotnych oraz osób szukających zatrudnienia. Targi mają na celu promocję przedsiębiorstw i instytucji oraz ułatwienie nawiązania kontaktu pracodawcom z tymi, którzy chcą znaleźć pracę.

Na wydarzenie zapraszają wójt gminy Jeleśnia,  miejscowe Młodzieżowe Centrum Kariery oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP z Bielska-Białej. Podczas targów będzie można zapoznać się z ofertami pracy, ofertami szkół ponadgimnazjalnych i wyższych oraz doradzić się profesjonalnych, zawodowych doradców. Dodatkowo odbędą się dyskusje „Rynek pracy - miejsce spotkania oczekiwań i możliwości” oraz „Kreowanie własnego wizerunku i mowa ciała”.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę