Kontaktowe warsztaty w Żywcu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Warsztaty teatralne i spektakle za darmo? Taką propozycję ma dla mieszkańców Żywiecczyzny i nie tylko Miejskie Centrum Kultury w Żywcu. Lekcje i przedstawienia w ramach spotkania „Kontaktowy” zaplanowane są na sobotę, 7 października.

girl-2458199 960 720

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do 12.00. Poprowadzą je Marta i Rafał Sawiccy, aktorzy Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Wśród nich będą m.in. lekcje przeznaczone dla animatorów, nauczycieli, pedagogów lub osób prowadzących zajęcia teatralne w szkołach lub innych placówkach.

Należy pamiętać o tym, że ci, którzy chcą wziąć udział w warsztatach muszą wypełnić wcześniej formularz zgłoszeniowy. Udostępniony jest on na stronie internetowej MCK oraz na fanpage’u „Kontaktowego”. Szczegółowe informacje o warsztatach udzielane są pod nr tel. 514 712 360. Co ważne, ilość miejsc jest ograniczona, więc warto pospieszyć się z wysłaniem zgłoszenia.

Spotkanie teatralne „Kontaktowy” to nie tylko lekcje, ale też spektakle i koncert. Przedstawienia odbędą się w klubie „Śrubka” (Teatr Rawa, „MOMO”, godz. 16.30), w klubie „Papiernik” (Marta Pohrebny, „Rozmaryn”, godz. 18.00) i w MCK (Teatr Czwarta Scena, „Jutro Australia”, godz. 19.30). Finałem „Kontaktowego” będzie koncert zespołu Lunatyp o godzinie 21.00 w kawiarni De Kaffe. Wstęp na spektakle, podobnie jak udział w warsztatach, jest bezpłatny. Darmowe wejściówki odebrać można w kinie „Janosik”.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę