Mieszkam w Beskidach - kto wygra konkurs? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już po raz dwudziesty piąty Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej zaprasza na międzynarodowy konkurs plastyczny „Mieszkam w Beskidach”. Prace dostarczać można do końca grudnia.

konkurs

Jak podkreślają organizatorzy, konkurs ma na celu rozwijanie talentów plastycznych oraz zwrócenie uwagi na walory beskidzkiego krajobrazu. Prace powinny być związane z tematyką Beskidów. Dozwolone są różne formy dzieła. Mogą to być m.in.: rysunek, akwarela, rzeźba, malarstwo na szkle, bibułkarstwo, fotografia, filmy video czy poezja. Co ważne, konkurs jest otwarty. Może w nim wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania. Najlepsi otrzymają dyplomy, nagrody rzeczowe oraz możliwość udziału w warsztatach i malarskich plenerach.

Prace należy dostarczać na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej, ul. Wspólna 13, 34 -331 Świnna. Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać pod nr tel. 33 863 80 71 lub 502 719 906.  

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę