Żywiec śpiewa - i licytuje. Loty, dukaty... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj pisaliśmy o wyjątkowym koncercie, organizowanym przez naszą redakcję. Wzmiankowaliśmy, kto na nim wystąpi. Pisaliśmy też o aukcji unikatowych przedmiotów na rzecz Fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu. Dziś możemy zdradzić część szczegółów na temat licytowanych rzeczy. 

Wielką atrakcją będzie możliwość wylicytowania wspólnego przelotu szybowcowego wraz ze znanym pilotem, Sebastianem Kawą. Przypomnijmy, że as przestworzy z naszego regionu jest wielokrotnym mistrzem świata i rekordzista świata w szybownictwie. Z uwagi na warunki atmosferyczne, lot odbędzie się najprawdopodobniej w maju.

Co jeszcze będzie licytowane?

Piłka nożna z autografem Romana „Kosy” Koseckiego, ofiarowana przez panią poseł Małgorzatę Pępek.

Sygnowane pióro markowej firmy, przekazane przez marszałka woj. śląskiego Wojciecha Salugę.

Dukat lokalny „40 Krajcarów Żywieckich”, wybity w limitowanej ilości 500 szt., ofiarowany przez burmistrza Żywca Antoniego Szlagora.

Kalendarz na rok 2018, wydany przez Fundację Ludzki Gest Kuby Błaszczykowskiego z autografem piłkarza, ofiarowany przez Prezes Zarządu Etnobanku Spółdzielczego Przemysław Kubaszka.

Figura św. Michała Archanioła, patrona policjantów, której ofiarodawcą jest Komendant Policji Powiatowej w Żywcu Michał Łukasik.

Lampka górnicza oraz płyty pt. „Harnaś” autorstwa Bronisława Sroki z tekstem czytanym przez Piotra Piechę. Darczyńcą jest wójt gminy Gilowice Leszek Frasunek.

Obraz, namalowany przez podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom z Żywca, zawierający autografy wszystkich wykonawców kolęd na płytę, o której informowaliśmy TUTAJ.

To oczywiście jeszcze nie wszystkie przedmioty aukcji, gdyż „sprawa jest rozwojowa”. Zapraszamy więc ponownie do uczestnictwa w koncercie oraz licytacji - w piątek 22 grudnia od godz. 18.00 w żywieckim MCK.

Udostępnij

9
+6
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę