Gwiazdy koncertu: Justyna Janik - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W piątkowy wieczór, na koncercie w MCK, usłyszymy nie tylko wieloosobowe zespoły, ale i znaną wokalistkę pochodzącąz Żywca.

Justyna Janik

Justyna Janik to wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Była półfinalistką V. edycji The Voice of Poland w drużynie Tomsona i Barona. To również finalistka International Songwriting Competition 2015 i zwyciężczyni II. miejsca w konkursie Unsigned Only Music Competition 2016 w kategorii Pop/Top40.
Justyna Janik urodziła się w Żywcu.
W wieku sześciu lat zaczęła grać na skrzypcach, ale szybko okazało się, że muzyka klasyczna nie jest dla niej. Ukończyła podstawową szkołę muzyczną I stopnia i uciekła w taniec i muzykę. W ostatniej klasie liceum, tuż przed maturą Justyna wzięła udział w castingu do telewizyjnego show “Bitwa na Głosy”. Wystąpiła w drużynie braci Golec. w 2014 roku Justyna zdobyła tytuł półfinalistki programu “The Voice of Poland” w drużynie Tomsona i Barona. W 2015 roku Justyna zdobyła wyróżnienie w finale International Songwriting Competition. Do konkursu wpłynęło 18000 zgłoszeń ze 120 krajów. Pracowała z wybitnymi nauczycielami i muzykami. Wśród nich są: Marcin Maziarz, Sonia Lachowolska, Kevin Mahogany. Poza muzyką do jej pasji należą: taniec, grafika, fotografia i nauka.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę