Żywiec zaśpiewał dzieciom - nasza aukcja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Żywiec zaśpiewał dla dzieci i zalicytował. Niedawno pisaliśmy TUTAJ o przedmiotach wystawionych na aukcję charytatywną w trakcie koncertu, które organizowała redakcja Beskidy.News. W efekcie Fundacja Pomocy Dzieciom otrzyma kilka tysięcy złotych! Jak przebiegała aukcja?

licytacja w mck

Pierwszym fantem aukcyjnym był lot szybowcem z Sebastianem Kawą. Ustalone od razu zostały warunki, według których wszystkie przedmioty miały mieć cenę początkową 10 zł, a głosy oddawane miały być w skokach o 10, 20 i 50 złotych. Według takich zasad lot z szybownikiem został wylicytowany za 750 zł. Łącznie za 270 zł przekazane w drodze licytacji były vouchery, podarowane w czasie koncertu przez Instytut Rozwoju Artystycznego w Żywcu.
Niższą od zakładanej była cena za dukata, przekazanego na naszą aukcję charytatywną przez Antoniego Szlagora. Krajcara sprzedano za 200 złotych. Sytuacja szybko jednak została zbilansowana. Swego rodzaju hitem auckji okazała się figurka Michała Archanioła - patrona policjantów, przekazana przez komendanta powiatowego policji w Żywcu, Michaa Łukasika. Prowadzący przekonywał, że taką ochronę, zwłaszcza podarowaną przez takiego „szefa ochrony”, warto mieć. Najwyraźniej skutecznie. O figurkę zaciekle walczono i ostatecznie została sprzedana za 600 zł.
W międzyczasie licytowano zestaw płyt z autogafem, który dostarczył Łukasz Golec, zlicytowany ostatecznie za 300 zł. O połowę mniej, bo 120 zł zaoferowano za zestaw podarowany przez wójta Leszka Frasunka (audiobooki i lampka górnicza) oraz plytę zezpolu Skład Niearchaiczny.
Niemało, bo 260 zł zapropoowano za pióro Parker, przekazane przez marszaka woj. śląskiego, Wojciecha Saługę. Potem nadszedł czas na przedmioty związane z futbolem. Kalendarz wydany przez Funację Ludzki Gest Kuby Baszczykowskiego i z jego podpisem, a ofiarowany  przez Prezesa Zarządu Etnobanku Przemysława Kubaszka, wylicytowano za 360 zł. Wiadomo zaraz było, że będzie on prezentem świątecznym dla syna zakupującej osoby. Licytowana też była piłka nożna z podpisem Romana Koseckiego oraz posłanki Małgorzaty Pępek i przez nią przekazana. Stanęło na kwocie 550 zł.
Finałem było licytowanie obrazu namalowanego przez podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu, na którym podpis złożyły wszystkie osoby, naagrywające wraz z nami płytę z kolędami. Było to, uwaga, uwaga, 800 zł.

Udostępnij

10
+7
3
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę