"Galeria Płot" - niebawem otwarcie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stare fotografie, rozwieszone wzdłuż głównej drogi - taka atrakcja kulturalna czekać będzie na mieszkańców i turystów w Jeleśni.

foto fundacja

„Galeria Płot” to tytuł zorganizowanej przez Fundację 9sił ekspozycji. Stare fotografie zawisną wzdłuż ul. Jana Kazimierza, na ogrodzeniach posesji. Jej otwarcie przed Izbą Regionalną w Jeleśni nastąpi w niedzielę 29 kwietnia  o godz. 12.15. Ekspozycja prezentowana będzie do 31 maja.

„Wystawa, którą przygotowaliśmy, ukazuje ważne momenty z życia wsi oraz jej mieszkańców. Głównym celem inicjatywy jest integracja społeczeństwa oraz wspólne działanie młodzieży z osobami starszymi. Podczas pracy nad projektem skatalogowaliśmy i z archiwizowaliśmy stare fotografie, a wybrane ze zbiorów 40 fotografii, będzie otwierało wystawę. Zwieńczeniem przedsięwzięcia jest umieszczenie wystawy na płotach oraz bramach prywatnych posesji. Działając we współpracy z wolontariuszami oraz mieszkańcami naszej gminy pragniemy zbudować wspólną galerię, co z pewnością przyczyni się do zwiększenia integracji wśród mieszkańców gminy Jeleśnia. Bardzo serdecznie zapraszamy!” - tak opisuje wystawę Fundacja 9sił.

Udostępnij

6
+6
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę