Zaangażowani w teatr przedstawią... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już w najbliższy piątek (21 czerwca) o 11.00 i w sobotę (22 czerwca) o 19.15 w Szkole Podstawowej w Krzyżowej (gmina Jeleśnia) odbędzie się premiera spektaklu „Błysk rekina”.

Teatr Zaangazowany 2

W ciągu ostatnich kilku miesięcy tamtejsza młodzież realizowała projekt pod nazwą „Teatr Zaangażowany” w ramach programu „Herosi Przedsiębiorczości”.

- W ostatnim czasie uczestnicy mieli okazję wybrać się do Teatru Ludowego w Krakowie, a ponadto współpracować z profesjonalnym aktorem oraz uczęszczać na regularne zajęcia i warsztaty teatralne. W Krzyżowej od dawna tworzymy przedstawienia, ale w tym roku chcemy poszerzyć grono odbiorców – mówi Józef Hubka, instruktor młodzieży.

Spektakl „Błysk rekina” to komedia przeznaczona zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Świetnym tekstom i rockowej muzyce będzie towarzyszyć przesłanie o charakterze wychowawczo-terapeutycznym. Premiera tego przedstawienia w Polsce miała miejsce w 2000 roku w Teatrze Ludowym w Krakowie i to właśnie dzięki współpracy z aktorem z tej instytucji udało się zrealizować przedsięwzięcie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę