Spotkanie z ciekawą autorką - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wójt gminy Łękawica i tamtejsza Biblioteka Publiczna zapraszają na spotkanie ze znaną pisarką.

Agata Strzalka

Gościem będzie pochodząca z naszego regionu Agata Strzałka, autorka książki o pracy na emigracji pt. „Jeszcze nie zwariowałam (chyba)”. Spotkanie odbędzie się w środę 25 lipca o godz. 15.00, w sali obok Biblioteki w Łękawicy.

"Książka porusza niezwykle aktualny w dzisiejszych czasach problem pracy za granicą. Napisała ją mistrzyni dowcipnych dialogów, satyrycznych scenek obyczajowych oraz zabawnych i przenikliwych miniportretów, przedstawiających rozmaite typy ludzkie." - tak rekomenduje pisarkę ogłoszenie Urzędu Gminy Łękawica. My przy tej okazji zapraszamy do lektury wywiadu, który przeprowadziliśmy z Agatą Strzałką jakiś czas temu. Można go znaleźć TUTAJ.

Udostępnij

5
+5
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę