Teatr Polski - jak idą prace remontowe? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W tamtym roku odnowili już schody i elewację. Jak idzie drugi etap remontu?

Teatr5

W Teatrze Polskim w Bielsku-Białej trwa drugi etap renowacji budynku, który jest prowadzony w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności Teatru Polskiego w Bielsku-Białej poprzez przeprowadzenie niezbędnych prac renowacyjnych oraz rozszerzenie bieżącej oferty edukacyjno-kulturalnej, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020”.

 

Teatr w nowym świetle - co remontują?

Prowadzone obecnie prace związane są z renowacją sztukaterii, malowaniem wnętrz budynku teatru oraz remontem klatki schodowej i służbowego wejścia do teatru. Wymieniona zostanie także podłoga na Małej Scenie oraz oświetlenie zewnętrzne budynków. Ponadto zmodernizowany zostanie system wentylacji - klimatyzacji w budynku.

Publiczność na pewno zauważyła odnowione schody wiodące do teatru oraz odświeżoną elewację. Te prace wykonano w pierwszej części projektu latem ubiegłego roku, wtedy też wyremontowano rampę techniczną i zamontowano wentylację w pomieszczeniach technicznych pod sceną.

Inwestycja jest realizowana dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, który zapewnił Teatrowi Polskiemu wkład własny w projekcie.

Oprac. MG.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę