Zaczyna się Tydzień Kultury Beskidzkiej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To prawdziwe folklorystyczne święto. Już jutro, w sobotę 29 lipca rozpocznie się 54. już Tydzień Kultury Beskidzkiej. Wydarzenie odbędzie się w Żywcu, Wiśle, Szczyrku, Makowie Podhalańskim i Oświęcimiu.

odrzychowice-04-1 201707261402

Jakie atrakcje czekają na uczestników Tygodnia Kultury Beskidzkiej w Żywcu? W pierwszych dniach najlepsze góralskie zespoły z Polski zaprezentują się podczas Festiwalu Folkloru Górali Polskich. Najlepszym, 6 sierpnia wręczone zostaną nagrody - Złote Żywieckie Serca.

3 sierpnia żywieckimi ulicami przejdzie tradycyjny barwny korowód polskich i zagranicznych zespołów. Start o 11.00 pod pomnikiem Grunwaldzkim. Korowód uda się na rynek.

Gośćmi tegorocznej edycji TKB w Żywcu będą zespoły Megitza Trio (wystąpi w piątek, 4 sierpnia) oraz Future Folk (koncert w sobotę, 5 sierpnia).

Koncerty odbywać się będą w amfiteatrze pod Grojcem. Wstęp wolny. Szczegółowy harmonogram występów znajdziemy na stronach internetowych żywieckiego ratusza oraz Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu. 

Udostępnij

2
+1
1
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę