Słonecznikowa - po promesie przetarg - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W kwietniu Żywiec otrzymał promesę rządową na remont zniszczonej powodzią z 2014 roku ul. Słonecznikowej. Pora na kolejny krok.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przekazało wówczas na ten cel 156 tys. zł. Dziś Urząd Miejski w Żywcu ogłosił przetarg na wykonanie remontu tej ulicy. Zakres prac obejmował będzie 260 metrów drogi o szerokości 3 metry. W planie są: roboty przygotowawcze, profilowanie i zagęszczenie podłoża oraz asfaltowanie. Chętni mogą przystępować do przetargu do 27 czerwca br. Zakończenie prac na Słonecznikowej natomiast przewidziane jest na 31 sierpnia br.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę