Budynek Urzędu Gminy będzie remontowany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Urząd Gminy Rajcza ogłosił zamówienie na wykonanie termomodernizacji swojej siedziby.

UG Rajcza

Zadanie pod nazwą pn. „Ograniczenie niskiej emisji w obiektach komunalnych w Gminie Rajcza – Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy Rajcza” wykonywane będzie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Obejmie ocieplenie elewacji budynku płytami styropianowymi wraz z wyprawą tynkiem cienkowarstwowym akrylowym, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej na stolarkę PCV, wykonanie nowych pionów wentylacyjnych w powierzchniach biurowych z pustaków, wymianę instalacji CO wraz z modernizacją kotłowni (bez wymiany źródła pieca) oraz wymianę pokrycia dachu wraz z ociepleniem ostatniego stropu. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec czerwca 2019 roku.

Głównym celem jest termomodernizacja, a więc i ekologia. Jednocześnie jednak, dzięki temu siedziba władz gminy uzyska świeższy wygląd zewnętrzny. Obecny wydaje się przypominać poprzednią epokę, jeśli nie kilka epok wstecz.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę