KONKURS - Kasprzycki w Chatce na Rogaczu! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Chatka na Rogaczu umiejscowiona pod Magurką Wilkowicką zaprasza na niezwykły koncert w przepięknej scenerii w terminie 8-10 września 2017. Będzie okazja nie tylko wysłuchania autorskich utworów Roberta Kasprzyckiego, ale również bliskim wielu sercom piosenek zapożyczonych.  W piątek będzie możliwość wspólnego grania, a w sobotę wieczorem organizatorzy zapraszają na muzyczną ucztę pełną emocji i dobrych tekstów w wykonaniu Roberta.  Śledźcie nasz fanpage na facebook. Do wygrania będą wejściówki i niespodzianka!

plakat rogacz4 1

Zaproszony artysta to znany wykonawca piosenki autorskiej i poetyckiej, jego koncerty są zawsze wypełnione dobrym humorem i nierzadko kabaretowymi parodiami. Sama impreza potrwa dłużej niż godziny koncertu, według zapowiedzi wygląda na atrakcyjną dla osób lubiących tego typu klimaty.

Program

W weekend 08-10.09.2017r organizatorzy zapraszają na koncert z "Niebem do Wynajęcia" w oryginalnym wykonaniu Roberta Kasprzyckiego.

Plan weekendu:

Piątek: zapraszani są wszyscy z gitarami, instrumentami i czym kto ma do grania i śpiewania tego na co każdy będzie miał ochotę.
Sobota: od ok godziny 20 recital Roberta Kasprzyckiego (artysta przyjeżdża właśnie w sobotę)
Niedziela: dzień wyjazdu

W planach więc dużo Kasprzyckiego, dużo dobrej muzyki, pięknych widoków i ludzi, którym bliskie jest zarówno miejsce jak i twórczość Roberta.
Chatka Studencka Rogacz, Rogacz 1, 43-365 Wilkowice, Bielsko,

Koszty:
2x nocleg w chatce + sobotni koncert – 90 zł/os
2x nocleg w namiocie + koncert w sobotę – 70 zł/os
Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacja i bilety: tel. 693 070 531.

Robert Kasprzyckiego

Pieśniarz urodzony w 1969 roku jest także poetą, felietonistą, tłumaczem i autorem tekstów kabaretowych. Jest laureatem wielu konkursów poetyckich i festiwali m.in. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w roku 1992, XX Spotkań „Śpiewajmy Poezję" w Olsztynie (pierwsza nagroda – za piosenkę „Brudny autobus do stacji Golgota"), konkursu o „Złamane Pióro" (pierwsza nagroda za oryginalną twórczość poetycką)(1994), wyróżnienie za tłumaczenie poezji Horacego i Owidiusza w Konkursie Literackim Młodych Twórców UJ(1994), wyróżnienie, wraz z grupą LIFE, na festiwalu rockowym w Węgorzewie (1994), „Grand Prix" na V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Studenckiej „Łykend" we Wrocławiu (1995). Nagrał albumy studyjne: „Niebo do wynajęcia", „Światopodgląd", „Piosenki i nie", „Cztery".

Prezentujemy poniżej wizualne zaproszenie Roberta Kasprzyckiego

 

Udostępnij

8
+7
1
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę