Turniej szachowy w Miedzybrodziu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Gmina Czernichów zaprasza na I. Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Czernichów. Odbędzie się za kilka tygodni, jednak warto zapewne o fakcie wiedzieć wcześniej. To dyscyplina wymagająca systematyczności i przygotowania.

Szachy zawody

 Zmagania toczyć się będą w Centrum Kultury w Międzybrodziu Żywieckim ul. Beskidzka 59, 21 października. Będzie to 9 rund, a turniej zaliczany jest do rankingu FIDE. Czas gry - 10 min. Dla najlepszych zawodników czekają nagrody rzeczowe i pieniężne.Wpisowe 20 zł (emeryci i młodzież do 18 lat - 10 zł.), płatne gotówką w dniu zawodów. Zapisy do 14 października poprzez stronę chessarbiter lub w dniu zawodów (godz. 09.00 - 09.45) - w zależności od ilości wolnych miejsc. Start zawodów o godz. 10.00.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę