Polowanie czas zacząć! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zbliża się święto konnych jeźdźców. Już w sobotę, 14 października w Milówce odbędzie się Hubertus 2017. W programie m.in.: polowanie na lisy, zawody w strzelaniu z łuku i łowiecki konkurs.

hunting-2048599 960 720

Koła łowieckie zbiorą się przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Milówce o godzinie 9.30. Pół godziny później wszyscy wyruszą na Sumową Grapę. O 11.00 na wzgórzu „Grunwald”  rozpocznie się msza święta. Po mszy goście przywitani zostaną dźwiękami rogów i trąbit. Następnymi punktami będą odprawa myśliwych i polowanie. Wezmą w nim udział koła łowieckie „Wierchy” z Milówki oraz „Puchacz” z Kamesznicy. Polowanie zakończy się około godziny 15.00. Dodatkową atrakcją „Hubertusa” będzie wykład grzyboznawcy Justyny Kołek o grzybach. Nie zabraknie też degustacji myśliwskiego gulaszu.

O 15.30 rozpalone zostanie ognisko, a na godzinę 16.00 zaplanowana jest pogoń za lisem na wzgórzu Małej Baraniej. Po niej uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć pokaz ptaków drapieżnych - sokolników. O 17.00 organizatorzy zaproszą na myśliwską biesiadę przy ognisku z udziałem zespołu „Bracia Pawlus”.

Imprezami towarzyszącymi „Hubertusowi” będą: wystawa trofeów myśliwskich, konkursy sprawnościowe w strzelaniu z łuku i wiatrówki, konkursy ekologiczne i edukacyjne dla dzieci, gonitwy oraz oprowadzki konne. 

Udostępnij

1
-3
4
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę