W Ślemieniu "wyreżyserowali" swoje bezpieczeństwo - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W Ślemieniu najmłodsi dają przykład, jak poruszać się po drodze - dzieci ze szkoły podstawowej wygrały ogólnokrajowy konkurs.

slemien film

Konkurs „Wyreżyseruj swoje życie. Bezpiecznie!” polegał na nakręceniu krótkiego filmiku, promującego noszenie elementów odblaskowych, a w szczególności kamizelek, które otrzymało 3,5 mln dzieci.

Na każdy materiał, opublikowany na Facebooku Miłosza Łaski, można było oddać swój głos w postaci lajka. Szkoła Podstawowa im. Jana Twardowskiego w Ślemieniu otrzymała ich aż 585! Klasa 5a nagrała poruszające wideo na temat bezpieczeństwa na drodze, które zachwyciło jury - na czele z Ministrem Praw Dziecka, Mikołajem Pawlakiem. To w jego biurze, na żywo 23 maja po godzinie 20.00, zostały ogłoszone wyniki.

Główną nagrodę dla dzieci stanowią: warsztaty ze znanym z serwisu YouTube "Reżyserem Życia", wizyta w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz wizyta w Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Gratulujemy!

Film Szkoły Podstawowej ze Ślemienia można obejrzeć poniżej:

Udostępnij

14
+14
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę