Beskidzki bieg w Węgierskiej Górce - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Około 200 uczestników co roku bierze udział w Crossie Beskidzkim organizowanym w Węgierskiej Górce. Tegoroczna impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę, 28 października.

running-573762 960 720

Bieg przeznaczony jest dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas - zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Celem wydarzenia jest promocja biegów oraz rekreacyjnych terenów Beskidu Żywieckiego.

Cross Beskidzki w Węgierskiej Górce organizowany jest już po raz dziewiętnasty. Odbędzie się na bulwarach przy miejscowej hali widowiskowo - sportowej. Przyjmowanie zgłoszeń przewidziane jest od 9.00 do 10.00. Biegi na dystansach 100, 200 lub 800 metrów rozpoczną się o godzinie 10.20. Główny bieg wystartuje o 11.00. Po zakończeniu rywalizacji nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. 

Ci, którzy chcą wziąć udział w imprezie muszą wypełnić wcześniej formularz zgłoszeniowy. Znaleźć go można na stronie internetowej www.bgtimesport.pl

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę