O Dudku - Bacy piszą w Kanadzie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Za kilka dni czeka nas X. Maraton Beskidy. Tymczasem o komandorze biegu Edwardzie Dudku można przeczytać w kanadyjskich mediach.

Edeard Dudek Kanada

 W największej polonijnej gazecie w Toronto o nazwie po prostu "Gazeta" ukazał się reportaż Małgorzaty P. Bonikowskiej o "Bacy" pt. "Nie ma żadnych granic dla pasji". Można go znaleźć również w internetowym wydaniu gazety. Reportaż i rozmowa miała miejsce przy okazji startów Dudka w Niagara Falls Marathon i Scotiabank Toronto Waterfront Marathon kilka tygodni temu.

Mowa oczywiście o barwnej postaci Żywiecczyzny, biegaczu z Radziechów, mającym na koncie około setki ukończonych maratonów i trudną do zliczenia ilość biegów na krótszych dystansach; wytrwałym promotorze tej dziedziny sportu i rekreacji. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę