Lodowisko powstaje. Są szczegóły - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na placu przed Amfiteatrem w Żywcu zarysował się juz kształt obiecywanego lodowiska.

Lodowisko tytulwa

Początkiem grudnia była mowa o szansach na twarcie obiektu jeszcze przed świętami. Dziś na miejscu można było od pracujących nad nim osób usłyszeć pewne wątpliwości. Informacja o otwarciu pojawi się wkrótce. Niemniej jednak stoją już obramowania, wnętrze jest polewane wodą, prace idą do przodu. Wiadomych jest też kilka dodatkowych szczegółów, o których powiadomił burmistrz Szlagor na swoim profilu FB. Lodowisko będzie czynne w godzinach 9:00 - 21:00 codziennie. Bilet normalny będzie kosztował 5 złotych, ulgowy 3 złote. Dzieci do 5 lat pod opieką rodziców - wstęp wolny. Uprawnione do nabycia biletów ulgowych są dzieci i młodzież w wieku do 18 lat, osoby uczące się od 19 do 26 lat oraz emeryci i renciści, za okazaniem dokumentu potwierdzającego odpowiednio wiek, pobieranie nauki, posiadanie uprawnień emerytalnych lub rentowych. Będzie można korzystać również z wypożyczalni łyżew - 5 zł, kasków - 5 zł oraz chodzika do nauki jazdy na łyżwach - również 5 zł. Za naostrzenie łyżew trzeba będzie zapłacić 7 zł. Czas ważności biletu - 45 minut. Istnieje możliwość zarezerwowania całego lodowiska, w czasie regulaminowym, dla grupy maksymalnie do 60 osób.

Udostępnij

4
+4
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę