Mama braci Golec wydaje płytę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wiadomo od dawna, że cała rodzina "Golców" z Milówki jest muzykalna i śpiewająca. Przybywa za to trwałej dokumentacji tego faktu.

Golec mama

 Fundacja Braci Golec zaprasza III Święto Pieśni - Przegląd im. Zofii i Józefy Sordyl. Impreza ta odbędzie się w najbliższy weekend i potrwa 3 dni. Do przeglądu zgłosiło się prawie 100 wykonawców. Blisko połowa  z nich przeszła selekcję i wystąpi na scenach w Łodygowicach i Bielsku-Białej. 

Niemniej ciekawą informacją, jaką przekazali muzycy za pośrednictwem strony społecznościowej Golec uOrkiestra jest to, że wystąpi tam też Mama słynnych bliźniaków:

"W sobotę na Festiwalu zaprezentuje się także nasza ukochana mama - Irena Golec, która wystąpi w swoim przedpremierowym repertuarem, który znajdzie się na Jej solowej i debiutanckiej płycie. Nie możemy się doczekać i z całego serca Jej kibicujemy!! Premiera niebawem!!! Nasza mama jest najlepszym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń."

Udostępnij

6
+6
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę