Dziewczyny poskakały w Szczyrku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W sobotę i niedzielę w Szczyrku odbywały się zawody w skokach narciarskich FIS CUP. Zawodniczka z naszego regionu stanęła na podium.

Kinga Rajda

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę trzecie miejsca zajęła Kinga Rajda z klubu SS-R LZS Sokół Szczyrk. W niedzielę uzyskała odległości: 94 i 95,5 metra. W zawodach Anna Twardosz z PKS Olimpijczyk Gilowice była 18., Paulina Cieślar z WSS Wisła 26., a Nicole Konderla z WSS Wisła 30. Wygrała reprezentantka Rumunii Daniela Haralambie, a drugie miejsce zajęła Austriaczka Elisabeth Raudaschl.

Wśród chłopców triumfował Niemiec Justin Nietzel. Krzysztof Biegun z SS-R LZS Sokół Szczyrk pochodzący z Gilowic był 13., Kacper Juroszek z WSS Wisła 22., a Bartosz Czyż z WSS Wisła 29.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę