Nagrodzona za Atlantykiem - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pochodząca z Pietrzykowic i grająca kiedyś w piłkę nożną w TS Mitech Żywiec Kinga Szemik przeżywa ostatnio dobry okres w swojej sportowej karierze.

Szemik z pucharem2

W lutym Szemik, jako bramkarka, powołana została do seniorskiej reprezentacji Polski piłkarek nożnych. Na tym jednak nie poprzestała.

Studiująca i trenująca w USA futbolistka jest jedną z 21 laureatek nagród przyznawanych przez Uniwersytet Texas Rio Grande Valley. Grającą dla klubu tej uczelni Polkę nagrodzono w kategorii „Breakout Athlete of the Year 2018-2019”.

Została wybrana do drużyny sezonu konferencji zachodniej. Trzykrotnie uznano ją za najlepszą defensywną piłkarkę tygodnia. Ulokowała się na piątym miejscu pod względem obronionych strzałów (72). Te sukcesy Kingi Szemik wymieniano w uzasadnieniu nagrody na stronie uniwersytetu.

Więcej o Kindze Szemik pisaliśmy TUTAJ.

 

Udostępnij

6
+6
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę