Nie dla byłego kadrowicza Podbeskidzie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niedawno pisaliśmy o testach, jakie w pierwszoligowym TS Podbeskidzie Bielsko-Biała przechodzi były reprezentant Polski w piłce nożnej Sebastian Boenisch. Co wyszło z tych zabiegów?

Boenisch 2

 O samym obrońcy i jego perturbacjach ze znalezieniem klubu pisaliśmy TUTAJ. Po tygodniu, w sprawie starań o pozyskanie obrońcy, klub wydał oficjalne oświadczenie:

"Klub TS Podbeskidzie potwierdza, że był zainteresowany zatrudnieniem byłego reprezentanta Polski Sebastiana Boenischa. W ostatnim czasie trwały rozmowy z agentem zawodnika, jednak nie osiągnięto porozumienia, wobec czego Sebastian Boenisch nie zagra w bielskim klubie." - czytamy w komunikacie klubu.

Udostępnij

2
-5
7
Reklama
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę