Trasy nadal z homologacją FIS - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku po raz kolejny uzyskał homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej na trasy na Skrzycznem.

Szczyrk COS narty

 Dzięki spełnieniu przez COS w Szczyrku wszystkich wymagań homologacja Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) przyznana została na okres 5-letni na konkurencje zjazdu oraz supergiganta. Wciąż jeszcze obowiązującą homologację Ośrodek Skrzyczne COS posiada na slalom i slalom gigant. Oznacza to, że na trasach możliwe jest organizowanie zawodów nawet o charakterze międzynarodowym.

Na 2020 rok w Szczyrku zaplanowana została rywalizacja w narciarstwie alpejskim w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz zawody o Mistrzostwo Polski.

Nasze trasy mają już swoją uznaną renomę, a cały czas dbamy o to, aby ich jakość utrzymywać na wysokim poziomie mówi Tomasz Laszczak z dyrekcji ośrodka.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę