Kiedy popływamy na "Delifinie" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji określił się co do faktu otwarcia skoczowskiej krytej pływalni po przerwie, spowodowanej zagrożeniem epidemicznym. 

Delifin Skoczow

 "Informujemy, że udostępnienie basenów w Krytej Pływalni „Delfin” dla klientów planowane jest na 22 czerwca 2020 r. Będzie to możliwe po spełnieniu wszystkich obostrzeń reżimu sanitarnego wprowadzonego dla pływalni przez Ministerstwo Rozwoju i Głównego Inspektora Sanitarnego, ze względu na epidemię SARS-CoV-2. Na podstawie aktualnych wytycznych rozpoczęta została procedura uruchomienia pływalni. Proces ten jest złożony technologicznie, na co potrzeba odpowiedniej ilości czasu. Woda basenowa musi zostać odpowiednio przygotowana, uzdatniona i podgrzana. Próbki wody muszą zostać oddane do badań fizykochemicznych i bakteriologicznych. Badania wody wykonywane są przez akredytowane laboratorium pobierające próbki wody z niecek basenowych, stacji uzdatniania, wody z natrysków. Poza tym, przed otwarciem basenów muszą zostać zakończone prace remontowe.

W pierwszej kolejności planuje się udostępnić baseny dla klientów indywidualnych, następnie dla nauki pływania i grup. Przypominamy, że według aktualnych przepisów na terenie basenu w Skoczowie może przebywać maksymalnie 70 osób, w tym maksymalnie po 4 osoby na tor (maksymalnie 32 osoby w wodzie).
Szczegółowe zasady wejścia na basen i sposób korzystania z basenu zostanie podany w osobnym komunikacie. Należy pamiętać, że zarówno pracownicy pływalni, jak i klienci będą zobowiązani do stosowania odpowiedniego reżimu sanitarnego określonego w wytycznych odpowiednich ministerstw i Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszelkie obowiązki wynikającej w/w wytycznych podamy szczegółowo do wiadomości przed planowanym otwarciem basenu.
Przypominamy również, że w Krytej Pływalni „Delfin” czynna jest już sauna, kręgielnia oraz korty – oczywiście w ograniczonym zakresie wynikającym z przepisów sanitarnych." - głosi komunikat SOSiR.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę