W Ustroniu chcą łapać deszczówkę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miasto Ustroń planuje zakupić, a następnie użyczyć na podstawie umów użyczenia, właścicielom nieruchomości zbiorniki na wodę deszczową. 

Woda deszczowka zdjecie

Umowa użyczenia zbiornika będzie opiewała na 2 lata, po tym okresie prawidłowej eksploatacji, urządzenie przechodzi na własność właściciela nieruchomości. Udział w programie może wziąć każdy właściciel nieruchomości, położonej na terenie Miasta Ustroń, który złożył deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi z wyjątkiem deklaracji „zerowej” lub ryczałtowej, posiadający zabudowaną działkę domem jednorodzinnym, szeregowym etc. Realizacja Programu pn. „Ustroń łapie deszczówkę” będzie zależała od stopnia zainteresowania mieszkańców. W przypadku bardzo dużego zainteresowania programem, o zawarciu umowy będzie decydować kolejność wpływów wniosków.

Wniosek dostępny będzie w Biurze Podawczym Urzędu Miasta pok. nr 2 a także tutaj, pod tekstem. Ich nabór rozpoczął się w dniu 04.11.2019 r. i będzie trwał do 29.11.2019 r.

Wnioski można składać osobiście w Biurze Podawczym lub internetowo przez platformę epuap w godzinach pracy Urzędu Miasta t.j. od 7.30-15.30. Dodatkowych informacji udziela Wydział Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta pod nr tel. 33 857-93-43.

docxWzor_nr_1_-_wniosek_deszczowka.docx14.3 KB

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę