Plan zagospodarowania wyłożony - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Do publicznego wglądu wyłożono w żywieckim Ratuszu projekt zmian w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego. Ma się odbyć również dyskusja publiczna na jego temat.

Zywiec pejzaz

Co zmieniono, żywczanie mogą sprawdzić do 25 października br. w budynku B Urzędu Miejskiego, pokój nr 107. Ma on być również udostępniony na stronie internetowej urzędu: www.bip.zywiec.pl. Dyskusja publiczna natomiast odbędzie się w czwartek 11 października br. o godz. 15.00, w Sali Ratuszowej Urzędu Miejskiego.

„Każdy, kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie miejscowego planu może wnieść uwagi. Uwagi należy składać na piśmie do Burmistrza Miasta Żywca, Rynek 2, 34-300 Żywiec lub na adres sekretariat@zywiec.pl z podaniem imienia i nazwiska lub jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 9 listopada 2018 rok” - czytamy w ogłoszeniu Urzędu Miejskiego.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę