Żyła Mistrzem!!! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie jest to chyba sensacja, ale na pewno niespodzianka, dla nas bardzo miła.

Piotr zyla 2

 Dzisiaj w Obersdorfie rozgrywane były zawody mistrzostw świata na skoczni średniej. O ile wielu znawców tematu stawiało wcześniej na Dawida Kubackiego, to konkurs wygrał i mistrzem globu został Piotr Żyła z Wisły, Prowadził po pierwszej serii, w drugiej serii również nie zostawił wątpliwości, skacząc najdalej. Z pozostałych Polaków, Dawid Kubacki zajął 5 miejsce, Kamil Stoch był na początku, a Andrzej Stękała na końcu trzeciej dziesiątki.

Warto zauważyć, że Polacy obronili tytuł, gdyż 2 lata temu Dawid Kubacki był mistrzem właśnie na średniej skoczni. Oprócz tej dwójki na najwyższym stopniu podbium mś stawali też: Adam, Małysz i Kamil Stoch.   

Udostępnij

5
+5
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę